Творчість херсонської пенсіонерки

Херсон, гарні речі, пенсіонерка
Херсонська пенсіонерка Ольга Устьянцева усе життя робить гарні речі власноруч . Зараз жінка на пенсії за станом здоров’я, до цього працювала в освіті.

Ольга Устьянцева говорить, робити щось власними руками їй стало цікаво років з 5-ти. Відтоді спробувала багато технік. Зараз найбільше захоплюється картинами, вишитими бісером та нитками. Великих робіт таких в неї з пів сотні. А маленькі, зізнається, навіть не рахувала.

"У мене ось є станок, на ньому я вишиваю бісером, під настрій у мене є вишивка хрестиком, є роботи діамантова мозаїка. Бачення, яким буде кінцевий результат з’являється в процесі. Робота може вийти іншою, ніж замислила від початку. Кожного дня хоча б 2 години щось роблю у своєму кабінеті", - розповідає Ольга Устьянцева.

З бісеру майстриня пробувала робити й інші речі – дерево, брошку, але вишивка їй більше до душі, говорить жінка. Вдома у Ольги Устьянцевої дві собаки. Для них вона власноруч зробила светри, сукні, пальто і навіть банні халатики: "Я не тільки для своїх собак шила і в’язала. Роблю для всіх, хто попросить. У Асі є бальна сукня, фрак пошила. Теплі речі, подушечки, різне для них роблю", - говорить майстриня.

Жінка любить робити речі, які прикрашають оселю, та найбільше, говорить, їй цікаво виготовляти таке, що потім знадобиться у побуті: "Для кухні це фартуки, для серветок скриньки, сумки завжди шию сама. Їх роблю з різних тканин – джинси, старі парасольки. Я не люблю поліетиленові пакети, вони забруднюють все навколо. Вся моя родина користується такими сумками. В різних техніках їх роблю, є і у стилі петчворк", - розповіла Ольга Устьянцева.


За матеріалами Суспільне. Херсон
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон