Нові надходження до Херсонського художнього музею

Нові надходження до Херсонського художнього музею
Наприкінці минулого та на початку нового року колекція нашого музею значно поповнилася новими надходженнями.

Завдяки ініціативі Вікторії Сліпченко, власниці приватної колекції, та за проханням співробітників відділу обліку та зберігання фондів, ми отримали в дар понад 700 предметів графічного мистецтва.

Серед них – оригінальна та друкована графіка. До оригінальної графіки належать малюнки та начерки графітним олівцем, друкована графіка включає велику кількість зразків книжкового знаку та естампу в техніках офорту, ксилографії, ліногравюри.

Автори цих робіт - відомі київські художники: заслужений художник України Микола Сліпченко, майстер гравюри Костянтин Козловський та його син Костянтин.

Наразі збиральницька робота музею триває, і найближчим часом ми чекаємо на ще один непересічний дар Вікторії Сліпченко, підтримуємо її ініціативу та розуміння необхідності передачі мистецьких колекцій з родинної спадщини на постійне збереження та для популяризації до музеїв України.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів