Віталій Булюк: Крига в тарифних питаннях тане

Віталій Булюк: Крига в тарифних питаннях тане
Так вважає депутат Херсонської обласної ради, лідер ХОО ПП «НАШ КРАЙ» Віталій Булюк:

- Крига в тарифних питаннях тане. Хоча настільки поволі, що схожа на оптичний обман, як і турбота провладної верхівки за людей. «Знижені» тарифи на 30%, які вона нам пропонує, зараз вищі, ніж були «не знижені» до останніх підвищень.

Тому на сесії Херсонської обласної ради, яку першими ініціювала фракція «НАШОГО КРАЮ", нам буде про що подискутувати. Хотілося б до розв’язання питання добратися якнайскоріше, та вже дочекаємося 21 січня – дати, яку обрав голова для її проведення.

Безперечно, на нинішньому засіданні буде достатньо захисників, у що це вилляється – побачимо. Принаймні, наша фракція, здаватися не збирається.

Хвиля резонансу щодо проведення сесій пішла по всій Херсонській області. У Скадовську за ініціативи наших депутатів вже відбулося позачергове засідання і проголосовано рішення про звернення до ряду державних інституцій органів – Президента, Кабміна, НКРЕКП стосовно завищених тарифів на комунальні послуги.

Нашим депутатам Олешківської громади, а це означає жителям ОТГ, пощастило менше. Керівництво міськради шукає надумані причини для відмови у її проведенні…

Але ж, і під лежачий камінь вода не тече. Йдемо далі - аргументи на захист людей маємо, - переконує Віталій БУЛЮК.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів