Ректор Херсонського університету: Наше головне завдання – випускати фахівців, які будуть затребувані на ринку праці

Ректор Херсонського університету: Наше головне завдання – випускати фахівців, які будуть затребувані на ринку праці
Щороку Херсонський державний університет випускає фахівців бакалаврського та магістерського рівнів освіти. За 2019-2020 навчальний рік випускниками закладу стали 1802 студенти денної та заочної форми.

Підвищенню якості освіти сприяє проходження практики студентів. Організація практичної підготовки здійснюється відповідно до Положення про порядок проведення практики студентів Херсонського державного університету, а також методичних рекомендацій МОН України.

Для підготовки здобувачів освіти створено належні умови. Практична підготовка студентів університету проводиться на 490 базах або в структурних підрозділах університету. За минулий рік було укладено 386 договорів з відповідними організаціями та підприємствами.

Студенти педагогічного факультету мають можливість влаштуватися на практику на базі освітніх закладів Херсона. Це гарантує отримання роботи вихователя, вчителя чи викладача. До освітніх закладів, які тісно співпрацюють з ХДУ, належать Дошкільний навчальний заклад – Центр розвитку дитини №20 «Пірамідка», Херсонський заклад дошкільної освіти №10 санаторного типу, Херсонський заклад дошкільної освіти №33 ім.Фрідріха Фребеля та інші.

Студенти факультету біології, географії та екології можуть влаштуватися на роботу під час навчання. До співпраці їх запрошували організації, які проводять різноманітні екологічні соціальні акції. Серед них ecoquality.ua та ГО «Екологічні новини». Ще одним стейкхолдером ХДУ є Національний природний парк «Кам’янська Січ», де на роботу запрошують і студентів, і наукових співробітників ХДУ.

Щороку представники Bosch Service «Автопланета» заохочують студентів проходити виробничу практику на базі холдингу. Студенти мають можливість отримати стипендію, а також пройти платне літнє стажування. За дев’ять років співпраці у проєкті взяли участь 1200 студентів.

Працівники компанії DataArt запрошують молодь ХДУ поповнити ряди професіоналів. DataArt з 1997 року проєктує, розробляє, модернізує та підтримує IT-рішення в галузі фінансової індустрії, охорони здоров'я, туризму, медіа та Інтернету. Вже 10 років на підприємстві діє практикантська програма, яка дає старт для кар’єри студентів.

«Наше головне завдання – випускати фахівців, які будуть затребувані на ринку праці», - вважає ректор ХДУ Олександр Співаковський.

Прес-центр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів