Депутати вимагають позачергової сесії Херсонської облради

Депутати вимагають позачергової сесії Херсонської облради
Сьогодні, 11 січня депутат Херсонської облради, лідер фракції «Наш край» Віталій Булюк зареєстрував звернення про скликання 14 січня поточного року позачергової сесії Херсонської обласної ради VIII скликання.

- Фракція «НАШОГО КРАЮ» пропонує депутатському корпусу звернутися до керівництва країни з вимогою недопущення тарифного підвищення. Збільшення ціни на газ і тепло б’є по людям і призведе до зростання інших послуг.

Нова влада обіцяла не піднімати тарифи. Але статистика показує, що між травнем 2019 року, коли вона приступила до своїх обов’язків, і до нинішнього рішення про підвищення вартості газу і електроенергії, маємо зростання тарифів ЖКГ на понад 70%.

Держава має всі важелі, аби забезпечити населення дешевшими газом і електроенергією та при цьому зберегти рентабельність монополій, які їй належать. Для цього Україна має досить і власного видобутку, і власних генерацій.

Прошу голову Херсонської обласної ради Олександра Самойленка скликати сесію, а своїх колег, прийти на засідання і проголосувати за нашу пропозицію, - закликав Віталій БУЛЮК.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів