Поліція Херсонщини посилила заходи безпеки на новорічні свята

поліція, новорічні свята, заходи безпеки
На Херсонщині майже 500 правоохоронців забезпечують публічний порядок і безпеку громадян під час новорічних свят. Весь особовий склад нині працює у посиленому режимі. Майже 500 правоохоронців забезпечують публічний порядок та безпеку громадян, заступають у піші та автопатрулі, патрулюють вулиці, площі та місця біля новорічних ялинок. Поліцейським також допомагають військовослужбовці Нацгвардії.

Працівники поліції продовжують вживати заходи щодо припинення реалізації піротехнічної продукції та вилучення піротехнічних засобів, які реалізуються у невстановлених місцях, ринках без відповідних документів.

Поліцейські закликають жителів області з розумінням ставитися до заходів безпеки, поводитися толерантно, під час перебування у громадських місцях дотримуватися соціальної дистанції та одягати захисні маски, не порушувати публічний порядок. У своїй діяльності працівники поліції розраховують на підтримку та взаєморозуміння з боку населення області.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів