На Херсонщині карантинні обмеження порушує кожний четвертий суб'єкт господарювання

На Херсонщині карантинні обмеження порушує кожний четвертий суб'єкт господарювання
Фахівці Держпродспоживслужби Херсонщини впродовж грудня у складі Covid-патрулів провели 2265 моніторингових відвідувань суб’єктів господарювання. Недотримання обмежувальних протиепідемічних та карантинних заходів виявили на кожному 4 об’єкті (усього на 633 об’єктах).

Найбільше їх зафіксовано на об’єктах роздрібної торгівлі продовольчими, непродовольчими товарами та агропромислових ринках, найменше – у школах, дитсадках, салонах краси та аптеках.

Найпоширеніші порушення: відсутність запаса засобів індивідуального захисту (ЗІЗ), контейнерів для збору використаних ЗІЗ, не проведення обробки приміщень деззасобами, відсутність маркування для фізичної дистанції, не проведення температурного скринінгу працівникам.

За результатами роботи Covid-патрулів у грудні складено 71 протокол про адміністративне правопорушення, керівникам закладів надано 633 листа та пропозиції щодо усунення виявлених порушень. Постійно проводиться роз’яснювальна робота та надаються рекомендації по дотриманню обмежувальних протиепідемічних та карантинних заходів.

Крім того, фахівці ГУ ДПСС в Херсонській області беруть участь у роботі 16 комісій з розслідування захворювань на Covid-інфекцію працівників закладів охорони здоров’я.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів