Віталій Булюк: Вірю, що 2021-й обов'язково буде для всіх нас кращим!

Булюк, новий год, вітання
Ми його відпускаємо та ще й підштовхуємо у спину, аби вже йшов - рік 2020-й - непередбачуваний і непростий.

- Давайте щільно закриємо за ним двері і відкриємо інші. Адже за цим новим порогом вже стукають до нас найкращі зимові свята - Новий 2021 рік і Різдво Христове! Вони йдуть із вірою, надію і любов'ю.

Кажуть, що кожен рік нашого життя нас чомусь учить. 2020-й навчив ще більше цінувати життя, свою сім'ю - дружину, дітей, батьків, усіх, хто для нас важливий і просто людей, які залежать від нас. Хотілося, аби цей урок усі ми засвоїли.

А у хвилини, коли один рік змінюватиме інший, просто помрійте. Кажуть, мрії здійснюються! А Новорічна ніч - саме той чарівний час. Адже ми збираємося в кругу своїх рідних - для радості і сподівань.

Скористайтеся цією чарівною ніччю, наповніть себе душевним теплом та побажайте собі і тим, кого любите усіх людських благ, родинного благополуччя, міцного здоров’я.

І нехай Новий рік буде щедрим на добро, а Віфлеємська зірка додасть в серця сили та наповнить вірою. Я вірю, що 2021-й обов’язково буде для всіх нас кращим! - наголошує Віталій БУЛЮК.
© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон