Херсонського благодійника нагородили відзнакою Червоного Хреста України

благодійник, Червоний Хрест, відзнака, Рожков
Що спільного між турботою, благодійністю і милосердям? Це - добро! Воно перемагає завжди, бо не має меж та кордонів. Його не можна комусь віддати, бо від цього воно лише множиться.

Знаходитись у колі однодумців - завжди чудово!

Так, Юрій Рожков, лідер Громадської платформи «Добро переможе» разом з представниками Херсонської організації Товариства Червоного Хреста України підбивали підсумки року і вітали друзів з прийдешніми новорічними святами.

Приємною несподіванкою стало офіційне нагородження тричі благодійника року Юрія Рожкова вищою нагородою ТЧХУ - нагрудним знаком з емблемою Червоного Хреста України!

За багаторічну допомогу нужденним, матеріально-технічну підтримку організації та постійну турботу про волонтерів ТЧХУ Юрію Рожкову оголошено подяку!

Вітаємо лідера Громадської платформи "Добро переможе" і вибудовуємо плани на наступний, 2021 рік. Життя прекрасне, коли поруч добрі люди! Разом ми сила!

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон