Студенти Херсонського університету займаються благодійністю

Студенти Херсонського університету займаються благодійністю
Учасники Школи волонтера «Почуємо. Зрозуміємо. Допоможемо» провели соціальну акцію «Святий Миколай крокує планетою». Активісти влаштували справжнє свято для вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей у Херсонському академічному обласному театрі ляльок.

Доброчинники факультету психології, історії та соціології підготували для малечі багато цікавих ігор та приємних подарунків. І, звісно, потурбувалися про подарунки для дітлахів – одяг, іграшки, фрукти, смаколики та канцелярські товари.

Голова студентської ради факультету Катерина Новікова зазначила, що соціальна акція «Святий Миколай крокує планетою» є традиційною: «Подарувати малечі новорічне свято – справжнє задоволення, як для нас, так і для маленьких вихованців Центру. Адже вони заслуговують на щасливе дитинство!».

Школа волонтера «Почуємо. Зрозуміємо. Допоможемо» – це потужна команда молоді, де кожен небайдужий проявляє себе та допомагає тим, хто цього потребує.

Прес-центр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів