Студенти Херсонського університету займаються благодійністю

студенти, благодійність, діти
Учасники Школи волонтера «Почуємо. Зрозуміємо. Допоможемо» провели соціальну акцію «Святий Миколай крокує планетою». Активісти влаштували справжнє свято для вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей у Херсонському академічному обласному театрі ляльок.

Доброчинники факультету психології, історії та соціології підготували для малечі багато цікавих ігор та приємних подарунків. І, звісно, потурбувалися про подарунки для дітлахів – одяг, іграшки, фрукти, смаколики та канцелярські товари.

Голова студентської ради факультету Катерина Новікова зазначила, що соціальна акція «Святий Миколай крокує планетою» є традиційною: «Подарувати малечі новорічне свято – справжнє задоволення, як для нас, так і для маленьких вихованців Центру. Адже вони заслуговують на щасливе дитинство!».

Школа волонтера «Почуємо. Зрозуміємо. Допоможемо» – це потужна команда молоді, де кожен небайдужий проявляє себе та допомагає тим, хто цього потребує.

Прес-центр ХДУ
© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон