Голова Херсонської облради вручив дипломи магістрам-відмінникам ХДУ

облрада, дипломи, ХДУ
Напередодні Нового року Херсонський державний університет відпускає 680 випускників-магістрів у вільне плавання.

На урочисте вручення дипломів студентам педагогічного факультету (раніше – факультет початкової та дошкільної освіти) завітав голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко, на запрошення ректора ХДУ Олександра Співаковського.

«Голова Херсонської обласної ради як головний стейкхолдер хоче бути впевненим у тому, що ми забезпечили відповідну освітню якість. І це так. Диплом ХДУ не купується, а добивається важкою працею, – зазначив Олександр Співаковський та побажав випускникам завжди мати мрії, амбіції і можливість їх реалізувати, – бо в балансі між тим, що я хочу, і тим, що я можу, є якраз щастя людини».

Зі своєї сторони, Олександр Самойленко щиро подякував за запрошення та надану можливість розділити цей щасливий момент: «Ви є представниками однієї з найважливіших професій, які дає Херсонський державний університет. Адже ви першими зустрінете дітей на шляху до здобуття ними знань. І від вашого відношення, від вашої педагогіки та знань, які ви передасте малечі, залежить їхнє майбутнє, – наголосив Олександр Степанович та звернув увагу студентів на процесі децентралізації влади, відповідно до якої освітні заклади передаються громадам.

– Тому підхід кожної школи до навчального процесу визначатимете і формуватимете ви самі. Це велика відповідальність і одночасно почесна місія. Бажаю, щоб все у вас вдалося!».

На завершення голова Херсонської обласної ради разом з ректором ХДУ вручили магістрам-відмінникам дипломи з відзнакою.

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон