Талановиті херсонці отримали нагороди

талант, нагороди, центр
Напередодні свят нагороди та подарунки знайшли своїх героїв, а саме: вихованців гуртків науково-дослідницького напряму Центру дитячої та юнацької творчості.

Херсонська Торгово-промислова палата сумісно з управлінням освіти Херсонської міської ради нагородило грамотами та подарунками вихованців-переможців всеукраїнських конкурсів, організованих як Малою академією наук України, так і Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді, а саме: Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України (ІІ та ІІІ місця), Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» (І місце), Всеукраїнської акції школярів та учнівської молоді «Ліси для нащадків» (ІІ місце), Всеукраїнського конкурсу «МАН-Юніор Дослідник – 2020» в номінації «Еколог-Юніор» (ІІ місце), Всеукраїнського відкритого інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор-Ерудит Еколог».

Урочистості та святковості додала атмосфера новорічного заходу, організованого творчою групою Центру. Діти залюбки брали участь у конкурсах, співали та танцювали.

Маємо надію, що такий прояв турботи про талановиту учнівську молодь мотивує наших вихованців на подальші творчі звершення! Щиро дякуємо за це ініціаторам такої підтримки!

Херсонський Центр дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради
© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон