Якість знань студентів Херсонського держуніверситету має відповідати найвищим критеріям

Співаковський, студенти, ХДУ
Таке завдання поставив ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський на черговому засіданні ректорату ХДУ, на якому обговорили складання вступного фахового іспиту, проведення рейтингового оцінювання НПП та положення про нематеріальні активи університету.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський наголосив, що якість знань студентів Херсонського державного університету має відповідати найвищим критеріям: «Якщо ми хочемо стабільного розвитку навчального закладу – без високого рівня освіти це неможливо. А вимірюванням цього є три компоненти – ЗНО, ЄВІ та НАЗЯВО. Це саме ті інструменти, які забезпечують високу якість знань. Ми маємо підтримувати імідж диплому Херсонського державного університету».

Перший проректор ХДУ Сергій Омельчук відмітив, що цьогоріч у нашому освітньому закладі кафедри вперше подавали наукові електронні звіти за новими формами: «Вже у січні наступного року ми маємо узагальнити інформацію і представити звіт з науки Херсонського державного університету на Вченій раді».

Також перший проректор проінформував про проведення рейтингового оцінювання НПП, кафедр і факультетів, яке офіційно стартувало минулого тижня.


Доповідаючи про формування контингенту здобувачів II (магістерського) рівня освіти: ризики і можливості Сергій Омельчук наголосив, що наразі у виші діє відповідний наказ, згідно з яким регламентуються усі заходи. «Протягом лютого-квітня ми маємо активізувати всі сили і підготувати студентів до успішного складання вступного фахового іспиту», – закликав перший проректор. На важливості цього питання наголосив і ректор ХДУ Олександр Співаковський, яке, за його словами, залишається архіважливим.

Проректор з навчальної на науково-педагогічної роботи Віталій Кобець проінформував присутніх щодо змін із контингентом і навантаженням.

Проректор з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи Максим Вінник наголосив, що з 1 січня наступного року підвищується рівень мінімальної заробітної платні. До 25 січня бухгалтерія та плановий відділ університету розроблять усі необхідні документи, але першочергово необхідно знати скільки коштів виділяє Міністерство. Також Максим Олександрович зазначив, що в освітньому закладі завершується оновлення комп’ютерної бази: «Ми оновили 60 комп’ютерів в усіх деканатах та на кафедрах», – розповів Максим Вінник.

На початку наступного року в Херсонському державному університеті стартує реалізація декількох вагомих проєктів – WI-FI у корпусі № 5 та ще один підйомник для людей з інвалідністю поряд з Науковою бібліотекою.

Проректорка з міжнародних зв’язків, науково-педагогічної роботи та комунікаційних технологій Оксана Лаврикова зазначила, що у навчальному закладі починається активна імплементація положення про нематеріальні активи університету, електронні освітні ресурси, які приймаються на баланс за авторським договором, що буде регулювати всі питання між університетом, працівником та студентом.

Прес-центр ХДУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон