Сонячні діти Херсонщини потребують допомоги

допомога, сонячні діти, новий рік
Вже майже в кожному домі стоїть ялинка, пахне мандаринами, та передноворічним святом. Але, навіть в такі казкові дні, стаються неймовірно прикрі події. Саме так сталось в інклюзивному просторі дитячих мрій “Сонячний світ” в Херсоні. Через порив теплоцентралі в приміщенні центру сталось затоплення гарячою водою. Постраждало все, що збиралось по крихтам протягом шести років!

Інклюзивний простір дитячих мрій “Сонячний світ” - це місце де діти з синдромом дауна та їх родини могли отримувати підтримку, займатись розвитком та соціалізуватись.

Центр було створено людиною з великим серцем, мамою особливого сонячного хлопчика Іриною Ханіковою, і протягом всіх цих років саме Ірина та її ГО “Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна “Сонячні діти Херсонщини” була опорою для багатьох родин, що стикнулись з викликами цієї хвороби. А зараз допомога та підтримка потрібна організації, щоб відновити простір, і в новому 2021 році продовжувати світлу місію підтримки сонячних дітей!

Звертаємось до всіх небайдужих херсонців про допомогу та підтримку центру для відновлення знищених водою дедуктивних матеріалів, обладнання, та самого приміщення.

Новий рік - це саме той час, коли кожен може стати трохи Дідом Морозом чи Снігуронькою, і подарувати іншим надію та радість.

Реквізити для підтримки простору та ГО “Сонячні діти Херсонщини”:

ЄДРПОУ 39144911;

Одержувач ГО "Сонячні діти Херсонщини";

Розрахунковий рахунок UA873510050000026004531547800;

Призначення: безповоротна фінансова допомога

Ірина Ханікова - 0505718519

Інформація про ГО “Сонячні діти Херсонщини”: https://www.facebook.com/SunnyChildrenKherson/about/?ref=page_internal

http://sunnydeti.ucoz.ua

Інклюзивний простір дитячих мрій “Сонячний світ”: https://www.facebook.com/SunnySvitKherson/
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів