Про новорічний настрій в Олешках на Херсонщині

Олешки, настрій, Рищук
У соціальних мережах бурхливо обговорюють відмову міського голови Євгена Рищука від встановлення цього року новорічної ялинки та інших атрибутів новорічних свят на житлоселищі в місті Олешки.

З цього приводу висловив свою точку зору депутат Олешківської міської ради Павло Потоцький:

- Вважаю, що міський голова повинен був встановити ялинку на житлоселищі в Олешках і взагалі придати місту та його жителям святковий настрій. Дуже безглуздо посилатися на важкі часи або якісь інші труднощі, які були і будуть завжди. Для цього і вибирали жителі громади голову!

Хочу просто провести паралелі з містом Херсон. Міський голова Олешок Євген Рищук, завжди вказував, що є меценатом, бізнесменом та просто не бідною людиною. Міський голова міста Херсона Ігор Колихаєв, такий же бізнесмен як і Олешківський міський голова. Але, яка різниця в ментальності, у вчинках і просто людяності. Просто велика прірва між двома міськими очільниками…

На фото нижче ви можете спостерігати, як святково виглядає місто Херсон. Відразу скажу, що вся ця краса не за кошти містян (міського бюджету), а за власні кошти міського голови Ігоря Колихаєва!

А це ялинка в Олешках, але вона прикрашена завдяки працівникам Олешківського центру культури та дозвілля, за кошти які заклав в районний бюджет депутатський корпус Олешківської районної ради.

Думаю кожен розуміє і може впевнитись по фото хто і як піклується про святковий настрій жителів міста, які їх обрали: хтось витрачає свої власні кошти щоб підняти настрій жителям в цей нелегкий час, а хтось турбується лише про себе і свої премії, - розмірковує Павло ПОТОЦЬКИЙ.


© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон