У Херсоні популяризують родинні цінності

Херсон, популяризація, родинні цінності
Популяризація традиційної сім'ї, в якій поважають, люблять і цінують кожного! - мета здорового суспільства, для якої не достатньо повторювати меседж. Це - делікатна тонка робота, що потребує натхненної творчості.

Конкурси для тат і мам, квести, що зміцнюють родини, концерти, які розвивають дітей та дають можливість батькам проявити любов, відкрити у собі талант поєднання батьківської трепетності з умінням бути захисною скелею для своїх діток! Такі заходи вже багато років поспіль підтримує Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе".

У святковий День Миколая Чудотворця Херсон зустрічав учасників з різних куточків України на Першому Всеукраїнському фестивалі багатодітних сімей "Родинне Древо". Наживо і онлайн конкурсанти презентували свої родини у кількох поколіннях. Дехто навіть поринув зафіксованими спогадами у 1800-й рік!

Історія родини - це гордість і пам'ять. Традиції, що свято бережуть й передають нащадкам батьки. А їх діти сьогодні пишаються і проявляють у віршах та піснях шанобливу вдячність.

Усі учасники отримали вітання від організаторів Фестивалю, а Юрій Рожков, як постійний партнер родинних заходів, вручив учасникам цінні подарунки, зазначивши: "Популяризація повноцінної родини - це необхідність! Для усіх нас, наших батьків та дітей. Адже, продуктивне суспільство тримається на любові та добрі. І нехай так буде завжди!"
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон