В Херсонській області пройшли маневри реактивних систем залпового вогню

система залпового вогню, смерч, полігон
В Херсонській області на одному з військових полігонів відбулися навчання ракетної батареї реактивних систем залпового вогню «Смерч». Про це повідомляє Служба зв'язків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗС України. Воїни-ракетники, які несуть бойову службу на південному напрямку, практично відпрацювали повний цикл підготовки до нанесення ракетних ударів по цілях умовного противника, окрім безпосередньо ракетних пусків.

Коментуючи ці навчання, командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій НАЄВ відзначив, що ракетна батарея швидко та злагоджено здійснила марш та зайняла стартові позиції, провела розгортання, націлювання та підготовку до пуску ракет. Одночасно в умовах максимально наближених до бойових були відпрацьовані заходи з бойової охорони та оборони стартових позицій РСЗВ.

За словами командувача, заняття ракетних підрозділів проводяться щотижня як вдень, так і вночі. Особовий склад виявляє високу професійну майстерність, показуючи добрий практичний результат.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів