У Херсонському держуніверситеті відкрили ще одну наукову лабораторію

ХДУ, Співаковський, лабораторія
У Херсонському державному університеті розширюють матеріально-технічну базу. Сьогодні, 23 грудня, на педагогічному факультеті з’явився майданчик для якісної підготовки студентів – науково-дослідницька лабораторія.

Перед педагогом стоїть завдання – відповідати вимогам сучасної школи. У новоствореній лабораторії можна готувати вчителів відповідно до викликів природничої освіти. Студенти спеціальностей «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта» зможуть у відповідних умовах вивчати природничі дисципліни та проводити досліди.

У колекції лабораторії є спеціальне обладнання та посібники, гербарії, породи та мінерали.

За словами ректора ХДУ Олександра Співаковського, створення лабораторії – це ще один крок для розвитку педагогічної освіти: «Це гарна можливість для студентів формувати професійні компетентності. Таких можливостей має ставати більше на кожному факультеті», - підкреслив ректор.Деканеса педагогічного факультету Любов Петухова вважає відкриття подібних аудиторій важливим для рідного факультету: «Дослідницька компетентність розглядається як інтегральна характеристика фахівця, що включає знання, вміння, цінності, досвід та особистісні якості. Вона сприяє освоєнню способів інтелектуального й духовного розвитку вчителя. Якщо ми допоможемо нашим студентам сформувати ці компетентності, ми зможемо зробити внесок у розвиток освітнього середовища університету», - додала Любов Петухова.

Викладачі педагогічного факультету підкреслили, що матеріальна база лабораторії з часом буде поповнюватися новими експонатами та підручниками. «На факультеті не лише формують академічні знання, але й проєктують їх у практичну площину», - вважає завідувачка кафедри теорії та методики дошкільної та початкової освіти Олена Саган.

Лабораторія – це подарунок для всього університету, оскільки професорсько-викладацький склад є однією командою. Завдяки підтримці ректорату тепер є можливість використовувати необхідні для навчання та роботи ресурси.


Прес-центр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів