У Херсонському держуніверситеті планують відкрити медичний центр

ХДУ, медичний, центр
З ініціативою про відкриття медичного центру ХДУ «KSU medical» до членів Вченої ради звернулася деканеса медфаку Наталія Шахман.

Так, за інформацією деканеси, основні напрями роботи медцентру – консультативна, консультативно-діагностична, реабілітаційна, психологічна, навчально-методична, науково-практична, корекційна та медична допомога.

Розвиток корекційної складової в рамках нового медичного центру був неодноразово обговорений із деканесою педагогічного факультету Любов’ю Петуховою.

«У ході обговорення ми домовилися про співпрацю, яка у подальшому дасть можливість конструктивно розвивати на базі медцентру цей напрям. І це, у свою чергу, надасть значні переваги та збільшить спектр послуг й, відповідно, покращить конкурентноспроможність», – зазначила Наталія Шахман.

Також Наталія Володимирівна відмітила, що всі ініціативи на факультеті проходять за безпосередньої підтримки ректора Олександра Співаковського.

«Дуже приємно, що керівництво чує нас і дає можливість рухатися у напрямку розвитку та процвітання. До того ж, незабаром за ініціативи Олександра Співаковського у Центрі з’явиться нове обладнання – МРТ, мамограф, флюорограф. Але це вже наступний крок», – наголосила деканеса.

«Новостворений медичний факультет поступово вдосконалює свою матеріально-технічну базу. І це, у свою чергу, надає можливість студентам здобути якісну освіту та у майбутньому стати затребуваними фахівцями на ринку праці. І особливо це стосується тих спеціальностей, які вкрай необхідні для Херсонщини», – наголосив Олександр Співаковський.

Структура медичного центру передбачає лікувально-профілактичне відділення та відділення реабілітації, відновлення та розвитку.

Члени Вченої ради одноголосно підтримали ініціативу створення медичного центру ХДУ «KSU medical».

Прес-центр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів