Мер Херсона провів виїзну нараду

Херсон, нарада, Колихаєв
Ранок понеділка міський голова Херсона Ігор Колихаєв розпочав з об'їзду міських вулиць. Проїхав вулицею Небесної Сотні і Університетська (40 років Жовтня), Залаегерсег, І.Кулика, проспектом Ушакова.

Однак, відхилившись від наміченого маршруту, керівник міста раптом звернув з магістральних вулиць у двори будинків. І саме тут Ігор Колихаєв і вирішив провести виїзну нараду, присвячену прибиранню міста.

Про свою роботу меру доповідали ТОВ КК «Альянс», ЖЕК №1 Суворовського району, ТОВ КП «Центр», співробітники Департаменту житлово-комунального господарства Херсонської міської ради, інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом Херсона, представники підрядних організацій.

«У вас немає навіть 10 днів на «виправлення помилок», тому що всіх цих гір листя і сміття не повинно бути тут взагалі», - відповів на пояснення керівників міський голова Ігор КОЛИХАЄВ.

Крім того, Ігор Колихаєв затребував щоденних фото-звітів про прибирання сміттєзвалищ, які побачив у дворах. А на усунення всього безладу дав час до 28 грудня.
© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон