Жителі Херсонщини без газу не залишиться

Херсонгаз, Зангієв, постачальник
На цьому наголосив голова правління АТ “Херсонгаз” Альберт Зангієв під час пресбрифінгу щодо роз’яснення порядку зміни постачальника природного газу абонентами ТОВ «Херсонрегіонгаз».

«Я хочу заспокоїти усіх побутових споживачів природного газу – блакитне паливо було і залишиться у квартирах та домівках жителів Херсонщини. Приводів хвилюватися у населення немає», - підкреслив він.

Голова правління АТ «Херсонгаз» також наголосив на тому, що у зв’язку з призупиненням діяльності ТОВ «Херсонрегіонгаз» у частині постачання газу, з 1 грудня цього року побутові споживачі отримують вказану послугу від ГК «Нафтогаз України».

Саме ця компанія виконує функцію постачальника «останньої надії». Разом з тим, з 1 серпня 2020 року ринок газу для побутових споживачів відкрили, тому сьогодні жителі Херсонщини мають можливість і право обрати собі будь-яку компанію, яка забезпечуватиме їх оселі блакитним паливом.

Варто зазначити, що обрати нового постачальника газу можна, не відвідуючи його представництво безпосередньо, адже сьогодні здійснення таких операцій доступне у онлайн-форматі. Виконати таку процедуру можна до кінця січня.

За матеріалами ХОДА
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон