Пасажиропотік з окупованим Кримом зменшився у 5 разів

крим, карантин, ковід, адмінмежа. пасажиропотік
З початку 2020 року адмінмежу з тимчасово окупованим Кримом в обох напрямках перетнули 538 тисяч громадян та 75 тисяч транспортних засобів. У порівнянні з 2019 роком пасажиропотік зменшився у 5 разів. За аналогічний період 2019 року адмінмежу перетнули 2 мільйони 583 тисячі громадянин та 391 тисяча автівок.

Значне зменшення пасажиропотоку пов’язане, зокрема, з введенням карантинних обмежень через поширення «COVID - 19». Переважна більшість громадян перетинає адмінмежу з метою відвідування близьких родичів, отримання освіти, а також для оформлення документів та повернення в зворотному напрямку.

кНаразі Контрольні пункти в’їзду-виїзду на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом «Каланчак», «Чаплинка» та «Чонгар» продовжують функціонувати в штатному режимі. З дотриманням вимог карантинних правил в КПВВ створені комфортні умови як для подорожуючих, так і для контролюючих служб, адже для Державної прикордонної служби безпека та швидкість пропускних операцій є пріоритетним завданням.

Помічник начальника прикордонного загону -
начальник прес-служби
Іван Шевцов

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон