Херсонці моляться за здоров'я дітей

Херсонці моляться за здоров'я дітей
У Храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Кіндійки разом з парафіянами молились за здоров'я малечі, палко просили Господа про швидке одужання двох дівчаток з Херсонщини Марійки і Аделіни, - поділився благодійник Юрій РОЖКОВ:

«…Мене вразила щирість і душевність наших людей! Окрім того, що Храм викупив 2 лоти Благодійного новорічного ярмарку, переказавши на картки мамам Дар’ї Сахно та Наталії Мотенко по 400 грн., самі прихожани додатково назбирали ще 2000 грн. пожертви для Марійки з Аделіною.

Тож, хоча кіндійці зібралися коштами не за набори, а просто так, від душі, все одно завтра повезу у подарунок громаді 50 пляшок рідкого мила зі свого підприємства. Роздамо у родини благодійників. Як кажуть, віддячу добром за добро!»

P.S. Підсумую: у нашому благодійному ярмарку ще 8 лотів. Це дезінфікуючі набори з 6 позицій, вартістю 400 грн. (Доставимо по Херсону безкоштовно)

Друзі, зробіть корисний подарунок собі чи рідним, про здоров'я яких піклуєтесь. Запасіться антисептиками для боротьби з підступним ковідом!

Нагадаю, усі кошти одразу летять на картки батькам хворих на СМА дівчаток. Одужуйте, маленькі!? – побажав Юрій РОЖКОВ.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів