Херсонську обласну інфекційну лікарню забезпечують киснем

Херсонську обласну інфекційну лікарню забезпечують киснем
Вчора, 18 грудня там розпочали під’єднання нового кріоциліндру для зберігання кисню. Оскільки 85 зі 111 пацієнтів, які перебувають наразі у Херсонській обласній інфекційній лікарні з діагнозом COVID, потребують кисню.

На забезпеченні обласної інфекційної лікарні є кріоциліндри, в які вміщується понад 2 тонни кисню, новий зможе вмістити більше 20 тонн.

Маленького кріоциліндру, розказує керівник обласної інфекційної лікарні Володимир Мітковський, не вистачає, крім того, лікарі побоюються негоди і можливих проблем із постачанням кисню. Для лікування важких хворих із коронавірусом, кисень вкрай необхідний, каже лікар, тому діють на випередження.


"Постачання кисню до лікарень – це на сьогодні проблема номер 1 при лікування хворих із коронавірусною інфекцією. Саме безперебійне постачання кисню до лікарні є першочерговим завданням разом з медикаментозним забезпеченням. Ємностей із киснем, які в нас були, вкрай недостатньо.

В нас 5 ємностей десь по 2800 кг кисню, цього нам вистачає максимум на півтори доби. Гроші з державного бюджету пішли на підготовчі роботи для встановлення кріоциліндру. Кріоциліндр ми взяли в оренду. На заправку його киснем кошти також передбачені у держбюджеті десь до середини березня. Нам вистачатиме на 10-15 днів цього циліндру", - запевнив Володимир Мітковський.

Подібних кріоциліндрів, розказує працівник фірми, по Україні встановили більше 200. На території інфекційної лікарні спеціально звели бетонний майданчик, який зможе витримати таке навантаження, адже, за словами чоловіка, вага самого циліндру майже 11 тонн.

За матеріалами Суспільне. Херсон
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів