Проєкт Херсонського держуніверситету здобув перемогу на всеукраїнському конкурсі

Проєкт Херсонського держуніверситету здобув перемогу на всеукраїнському конкурсі
Громадська спілка «Українська асоціація освіти дорослих» та DVV International Ukraine оголосили підсумки IV Загальноукраїнського конкурсу кращих проєктів у сфері освіти дорослих, в якому брав участь й наш освітній заклад. За результатами конкурсу, проєкт Херсонського державного університету «Діджиталізація третього покоління» (3-G Digitalization) посів І місце.

Серед 56 заявок переможцем у номінації «Кращий освітній проєкт для осіб поважного віку» обрано проєкт «Діджиталізація третього покоління» (3-G Digitalization) ХДУ.

Сьогодні, 18 грудня, об 11.00 на платформі ZOOM під час загальних зборів громадської спілки «Українська асоціація освіти дорослих» відбулася церемонія нагородження переможців. Від Херсонського державного університету участь у заході взяла в.о.керівниці відділу міжнародних ініціатив та проєктної діяльності Євгенія Ревенко та фахівчиня цього ж відділу Любов Гелдаш.

За словами Євгенії Ревенко, завдяки впровадженню даного проєкту університет розпочав співробітництво з Центром освіти дорослих «Перший» та Iнститутом педагогічної освіти i освiти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України. Роботу планують продовжувати й надалі і не лише у цьому напрямку.

Зазначимо, що на початку 2020 року ректор ХДУ Олександр Співаковський виграв грант від Флоридського університету (США) на реалізацію проєкту «Діджиталізація третього покоління (3-G діджиталізація)». Його мета – сприяти оволодінню навичками користування інформаційно-комунікаційними технологіями людьми поважного віку.

У Херсонському державному університеті робота у цьому напрямку стартувала у квітні 2020 року й триватиме до березня 2021 року.

Прес-центр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів