Проєкт Херсонського держуніверситету здобув перемогу на всеукраїнському конкурсі

проект, ХДУ, перемога
Громадська спілка «Українська асоціація освіти дорослих» та DVV International Ukraine оголосили підсумки IV Загальноукраїнського конкурсу кращих проєктів у сфері освіти дорослих, в якому брав участь й наш освітній заклад. За результатами конкурсу, проєкт Херсонського державного університету «Діджиталізація третього покоління» (3-G Digitalization) посів І місце.

Серед 56 заявок переможцем у номінації «Кращий освітній проєкт для осіб поважного віку» обрано проєкт «Діджиталізація третього покоління» (3-G Digitalization) ХДУ.

Сьогодні, 18 грудня, об 11.00 на платформі ZOOM під час загальних зборів громадської спілки «Українська асоціація освіти дорослих» відбулася церемонія нагородження переможців. Від Херсонського державного університету участь у заході взяла в.о.керівниці відділу міжнародних ініціатив та проєктної діяльності Євгенія Ревенко та фахівчиня цього ж відділу Любов Гелдаш.

За словами Євгенії Ревенко, завдяки впровадженню даного проєкту університет розпочав співробітництво з Центром освіти дорослих «Перший» та Iнститутом педагогічної освіти i освiти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України. Роботу планують продовжувати й надалі і не лише у цьому напрямку.

Зазначимо, що на початку 2020 року ректор ХДУ Олександр Співаковський виграв грант від Флоридського університету (США) на реалізацію проєкту «Діджиталізація третього покоління (3-G діджиталізація)». Його мета – сприяти оволодінню навичками користування інформаційно-комунікаційними технологіями людьми поважного віку.

У Херсонському державному університеті робота у цьому напрямку стартувала у квітні 2020 року й триватиме до березня 2021 року.

Прес-центр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів