У Херсонському держуніверситеті випускають один із кращих наукових журналів про географію

журнал, ХДУ, географія
У Херсонському державному університеті наявні декілька наукових фахових видань категорії «Б». Одне з них – «Науковий вісник Херсонського державного університету. Серія: Географічні науки».

Науково-теоретичний журнал географічного спрямування заснований у 2014 році. Головна редакторка, професорка кафедри географії та екології ХДУ Дар’я Мальчикова зазначила: «Журнал сьогодні є одним із 14 наукових фахових географічних видань України, які формують платформу для обміну ідеями та результатами географічних досліджень серед українських та зарубіжних науковців, сприяючи поширенню географічних знань. Ми практикуємо політику негайного відкритого доступу до опублікованого змісту, підтримуючи принципи вільного поширення наукової інформації та глобального обміну знаннями задля загального суспільного прогресу».

Журнал Херсонського державного університету «Географічні науки» публікує результати досліджень у сфері географічної науки та освіти з усього світу, приділяючи при цьому першочергову увагу дослідженням території України і її освітньо-наукового простору. Редакція здійснює присвоєння кожному опублікованому матеріалу міжнародного цифрового ідентифікатора DOI, що автоматично захищає публікації від плагіату. Журнал індексується в Index Copernicus International та Google Scholar. Періодичність видання – двічі на рік з розміщенням на «Наукова періодика України» (Національна бібліотека імені В.І.Вернадського).

Журнал висвітлює актуальні питання суспільної географії, напрямки сучасних природничо-географічних та геоекологічних досліджень, досліджень у сфері географії рекреації та туризму. Також він інформує про події наукового життя та здобутки географічної освіти в Україні, публікує рецензії наукових праць та підручників з географічної тематики. Кожен охочий має можливість ознайомитися з усіма випусками журналу за посиланням.

За словами Дар’ї Мальчикової, редакційна колегія запрошує наукову громаду долучатися до співпраці у створенні наступних актуальних і змістовних випусків журналу.

Прес-центр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів