Олександр Співаковський: Працюємо заради майбутнього Херсонщини, наших дітей та онуків

Олександр Співаковський: Працюємо заради майбутнього Херсонщини, наших дітей та онуків
Сьогодні, 17 грудня, на пленарному засіданні ІІ сесії обласної ради VІІІ скликання, депутата облради Олександра Співаковського обрано головою постійної комісії з питань розвитку людського капіталу, міжнаціональних відноcин, науки, культуpи, фізичної культуpи і cпоpту, оcвіти і cвободи cлова та інтелектуальної власності Херсонщини.

Олександр Співаковський подякував колегам і звернув їх увагу на те, що: …Важливо не просто усвідомлювати ті виклики і загрози, що постали перед регіоном через втрату людського капіталу.

Вкрай важливо зараз мати узгоджену стратегію щодо того, як будемо повертати наших людей додому. Того, як будемо тут, в кожній громаді області створювати гідні умови для самореалізації і капіталізації людини. Бо без Людини нічого не матиме сенсу. Навіть якщо всю область забудуємо суперєвропейськими дорогами і будівлями…

Коли близько 70% випускників їдуть звідси одразу після закінчення школи - це вже не природна міграція, це - втеча… Молодь не бачить тут перспектив. А виїжджають якраз найамбітніші, найбільш вмотивовані, з високим рівнем ЗНО. Тобто - ті, хто здатен будувати інноваційну економіку, хто міг би стати справжнім драйвером змін на рідній землі.

Херсонщина занадто довго була «донором» інтелекту і робочих рук для інших регіонів. «Втеча» мізків і робочих рук сьогодні становить найбільшу загрозу всьому подальшому розвитку нашої рідної Херсонщини. І комплексно вирішити цю проблему можна лише, залучивши у процес формування людського капіталу місцеву владу, малий і середній бізнес. Повинно прийти розуміння того, що вкладаючи в людину, вони інвестують у майбутнє своїх громад. Програма, яку сьогодні я стисло представив на розгляд колег дає дієві механізми для цього.

Підтримку своєї кандидатури розцінюю як довіру, як свідчення того, що ми є командою однодумців. Хоча й обиралися від різних політичних сил. Мета у нас одна – щоб наша благодатна Херсонщина стала місцем, де кожному було б комфортно жити, працювати, народжувати дітей і втілювати свої найамбітніші мрії.

Дякую, колеги. У нас багато планів, а ще більше – роботи. Лише синергія наших спільних дій здатна змінити ситуацію на краще. Сподіваюся, що очолювана мною комісія завжди відчуватиме у своїй діяльності потужну підтримку всього депутатського корпусу. На кону зараз – майбутнє Херсонщини, наших дітей та онуків, - підкреслив Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.


© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів