Як на Херсонщині отримувати газ за найкращою ціною

газ, ринок, постачальник
Відповідь на це питання стала актуальною після того як в Україні почав працювати газовий ринок.

По-перше, споживач нарешті зрозумів, що «Херсон Газ» не є продавцем газу, а стоїть на стражі безпеки та відповідає виключно за технічне обслуговування мереж. Вартість газу від цієї компанії зовсім не залежить.

Можна зробити аналогію зі станцією технічного обслуговування автомобілів, від своєчасних та якісних послуг якої залежить ваша безпека руху, та зовсім не пов’язаними з нею АЗС, які продають паливо, без якого ваш автомобіль не зрушить з місця.

Так само і з газом – кожний виконує свою важливу функцію та отримує за це оплату – Херсон Газ за своєчасне та якісне обслуговування газових мереж а оплату за сам газ отримує окремо його постачальник (продавець).

Саме обрати такого постачальника палива (газу) для ваших осель і надано можливість кожному споживачу самостійно.

По-друге, компанія «ХерсонрегіонГаз» припинила продаж газу населенню з 1 грудня поточного року, тому кожен споживач повинен визначитись з новим постачальником (продавцем) газу та укласти з ним відповідний договір. На цей перехідний період, щоб не залишити населення без газу, терміном на 60 діб, визначено постачальником (продавцем) газу «останньої надії» підприємство «Нафтогаз».

Таким чином, кожен споживач повинен у наданий термін (за грудень-січень) визначитись з новим постачальником (продавцем) газу та укласти з ним відповідний договір.

При цьому, укласти такий договір на постачання газу не можливо без покриття боргів за спожитий газ перед компанією «ХерсонрегіонГаз».
При обранні нового постачальника, крім запропонованої ціни, варто звернути увагу на зручності обслуговування та передбачені можливості дистанційного оформлення документів.

Серед операторів газового ринку України, які постачають газ населенню м.Херсон та Херсонської області, та мають безпосередньо в нашій області центри роботи з клієнтами представлено компанії:

- «ГАЗ АП», яка пропонує ціну за кубічний метр газу в грудні - 6,33 грн.;

- «ХОЕК» яка пропонує ціну за кубічний метр газу в грудні - 8,055 грн.

Інформацію, як укласти договір на отримання (придбання) газу у зазначених компаній, можна дізнатись на їх сайтах:

- Офіційний сайт компанії «ГАЗ АП» http://www.gasup.in.ua/;

- Офіційний сайт компанії «ХОЕК» https://khoek.ks.ua/gas/price
© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон