Успішний приклад роботи влади на Херсонщині

приклад, робота, Потоцький
Такий приклад знайшов депутат Олешківської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) Павло Потоцький:

- Ось де працює влада, переймаючись проблемами жителів та їх діток. Так у Великій Лепетисі буде реконструйовано будівлю під дитячий садок!

Даний проект може бути реалізований за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Вартість цієї реконструкції сягає майже 14 млн грн.

Нажаль в Олешківській громаді все навпаки, влада займається роздуванням штатів, створенням нікому непотрібних комунальних закладів, а наприклад за реконструкцію дитячого садочка "Казка" в Козачих Лагерях представники «нової» влади взагалі забули…

Хоча, хто заважав чиновникам Олешківської міської ради вчинити так само, як і у Великій Лепетисі та подати документи на дитячий садок до Херсонської ОДА для включення садка в програму ДФРР для його добудови.

Але у нас, чомусь по іншому, відразу треба помститися політичним опонентам, а всі інші, дійсно важливі питання нехай поки почекають, - обурюється Павло ПОТОЦЬКИЙ.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів