У Херсонському держуніверситеті підвищують якість освіти

ХДУ, освіта, Співаковський
Підготовка конкурентоспроможних молодих спеціалістів – спільне завдання університету та потенційних роботодавців, - переконаний ректор ХДУ Олександр Співаковський.

Сьогодні, 16 грудня, разом із завідувачем відділення серцево-судинної хірургії Херсонської обласної клінічної лікарні, кандидатом медичних наук, лікарем вищої категорії Юрієм Спіріним та головним експертом Департаменту охорони здоров’я з питань ортопедії та травматології Херсонської області, лікарем-ортопедом-травматологом вищої категорії Олександром Висоцьким, у ХДУ випробували функціональні можливості надсучасного інтерактивного анатомічного столу.

- Гостей приємно здивувала матеріально-технічна база молодого, але вже доволі потужного факультету. Адже за часи їх навчання (і мого також) про таке ми навіть не мріяли.

Радий за наших студентів, які мають змогу здобувати освіту за допомогою новітніх технологій!, - наголосив ректор ХДУ Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон