Дніпровську районну у м. Херсон раду очолив представник партії "Наш край"

партія, Наш край, Толокнов
Вчора, 15 грудня на другому засіданні I сесії Дніпровської районної у м. Херсоні ради VIII скликання було обрано голову районної ради – Толокнова Анатолія Петровича, депутата райради від політичної партії «Наш Край».

В ході таємного голосування із 36 депутатів, присутніх у сесійній залі, за кандидата від «Нашого краю» проголосували 30 депутатів, а за представника ПП «Слуга народу» всього – 6…

Таким чином, представника ХОО ПП "НАШ КРАЙ" Толокнова Анатолія Петровича обрали головою Дніпровської районної у м.Херсон ради.

ХОО ПП "НАШ КРАЙ" вітає Анатолія Петровича із заслуженим обранням. Свої якості господарника і професіонала він неодноразово демонстрував у виконавчому комітеті Дніпровської районної у м. Херсоні ради, на посаді заступника голови Дніпровської районної у м. Херсоні ради. Переконанні, що знання громади і проблем району, його досвід стануть у нагоді жителям Дніпровського району.

Однопартійці з ПП "НАШ КРАЙ" завжди готові підставити Анатолію Толокнову своє плече у захисті прав та інтересів херсонців!

ХОО ПП "НАШ КРАЙ"
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів