Херсонщину "засівали" живою рибою

риба, округ, депутат
Тепер «засівати» свої виборчі округи гречкою стає вже не модним. Новий «тренд» у роботі з електоратом започаткував на Херсонщині нардеп від «Слуги народу» Олексій Ковальов – він роздавав живу рибу.

У неділю, 13 грудня, від імені Олексія Ковальова роздавали рибу - живих коропів місцеві мешканці отримували у брендованих пакетах із прізвищем нардепа. Як пояснив сам народний обранець: «Святковий настрій має бути у всіх!»

Аде, за словами місцевої мешканки Вікторії Пасічник, “рибний день” нардеп влаштував не для всіх, а лише для вразливих верств населення — людей з інвалідністю, опікунів, малозабезпечених, багатодітних та працівників місцевого сільгоспкооперативу імені Горького.

А депутатка Голопристанької міської ради від “Слуги народу” Наталя Пашкевич повідомила, що роздача риби також відбувалась у селі Кардашинка, що теж входить у межі округу нардепа Ковальова, і була присвячена дню пам’яті святого Андрія Первозванного.

На фото, які опублікували жінки, є і сам нардеп, який посміхається на фоні автомобільного причепа з рибою та свого білого BMW X6.

Цікаво, що рідний брат нардепа, депутат облради від партії “Слуга народу” Юрій Ковальов є директором державного підприємства “Херсонський виробничо-експериментальний завод по розведенню молоді частикових риб”, що розташоване у місті Гола Пристань. Також Юрій Ковальов є засновником ТОВ “Рибоводна ферма — Ювент”. Згідно з декларацією брата нардепа, корпоративні права він передав третім особам в управління.

В коментарі ЧЕСНО нардеп повідомив, що держпідприємство не має жодного стосунку до цієї риби, бо розводить малька, а рибу він придбав у компанії свого брата: “У нас є приватне підприємство — “Рибоводна ферма — Ювент”, рибу купив там. Коштувало це 47 тис. гривень. Це мої депутатські гроші. Я неодноразово казав, що всі гроші я отримую на депутатську діяльність, на квартиру, на проїзд, я все витрачаю на округ”, — розповів Олексій Ковальов.

Окрім цього, нардеп повідомив, що не вважає роздачу риби гречкосійством: “У нас зараз немає виборів, ми постійно допомагаємо людям. Замітьте, не перед місцевими виборами, а після. Ми купували будівельні матеріали, будемо купувати новорічні подарунки для дітей. Все це я купую на власну зарплатню і ті гроші, про які казав. Я не вважаю це гречкосійством”, — переконує він.

Насправді подібне засівання округів рибою — це таки гречкосійство: “Цей випадок має всі шанси потрапити до музею виборчого трешу… Замість того, щоб системно працювати над законодавчою базою, парламентарі йдуть в округи і роздають гречку, позиціонують це як благодійність. Це в першу чергу принижує виборців, доводить, що рівень політичної культури надзвичайно низький навіть на рівні парламенту”, — наголошує координаторка Руху ЧЕСНО Віта ДУМАНСЬКА.

За матеріалами «ЧЕСНО»
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон