Пам'яті вірного сина Скадовська

Гавриш, Скадовськ, пам'ять
Сьогодні, 15 грудня виповнюється рік, як після важкої хвороби, передчасно пішов з життя міський голова міста Скадовська (2006-2015 роки) Олександр Васильович Гавриш.

Рік тому зупинилося серце скадовчанина, який усією душею любив своє місто та багато років самовіддано працював задля блага його жителів. Міська громада втратила кращого з громадських діячів, члена виконавчого комітету міської ради, видатного політика, справжню особистість і вірного сина Скадовська.

Чудові організаторські здібності, серйозне та відповідальне ставлення до роботи, яке змолоду проявляв Олександр Васильович обумовили його роботу в державних органах влади та місцевого самоврядування.

Як очільник міської громади Олександр Васильович вміло організував роботу депутатського корпусу міської ради, об’єднавши усіх депутатів в єдину «партію скадовчан», що дозволило депутатському корпусу плідно та злагоджено працювати протягом двох скликань і зробити для рідного міста багато добрих справ.

Протягом десяти років депутатський корпус, виконавчий комітет, скадовчани спільно з Олександром Васильовичем працювали, утверджували в державі місцеве самоврядування, удосконалювали його законодавчу базу, покращували систему муніципального управління.

Незважаючи на складнощі, та саме завдяки сприянню Олександра Васильовича, як міського голови, у місті було реалізовано такі успішні інвестиційні проекти, як будівництво аквапарку та дельфінарію, які за короткий час стали туристичними родзинками Скадовська, також в місті відкривалися нові групи у дитячих садочках, покращувалось обладнання в лікарні та поліклініці, ремонтувалися дороги, освітлювалися вулиці, збудовано Свято-Сергіївський храм, реконструйовано Скадовський краєзнавчий музей.

Олександр Васильович робив все можливе, щоб городянам жилося комфортніше, затишніше, зручніше, і за це йому велика подяка, світла шана та вічна пам’ять….

P.S. Пам'ять вірного сина Скадовська увічнили на ІІ сесії Скадовської міської ради VIІI скликання, на якій Скадовському міському голові (2006-2015рр.) Олександру Васильовичу Гавришу присвоїли звання «Почесний громадянин міста Скадовськ». Посмертно…
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів