На кордоні Херсонщини реалізують благодійний проєкт

Крим, маски, благодійний проєкт
На контрольно-пропускні пункти та ЦНАПИ у сервісних зонах Херсонщини передали 25 тисяч захисних медичних масок для людей, які перетинають адміністративну межу з тимчасово окупованим Кримом.

За останню добу 246 людей перетнули адмінмежу з окупованим Кримом в районі контрольно-пропускного пункту "Каланчак".

За даними громадської організації «Крим SOS», щодня через КПВВ Каланчак та Чонгар проходять до 800 людей. Щоб захистити кримчан та жителів материкової України від небезпеки «Ковід-19», сюди передали захисні маски, - розповідає Лариса Польська, голова Фонду громади міста Херсона «Захист», який координує цей проєкт.

"Фонд громади Херсона Захист у відповідь на виклик, яким для всіх нас сьогодні є Ковід-19 відкрив програму «Стоп-вірус Херсон», за яким херсонські доброчинці допомагали долати поширення Ковіду на Херсонщині, допомагали в основному на захист медиків-інфекціоністів. Нас помітили не тільки херсонські доброчинці, але й міжнародні донори, яким є агентство США з міжнародного розвитку USAID. І ось сьогодні ми на адмінмежі з Кримом. Від USAID привезли 25 000 масок, які будуть безкоштовно надаватися людям, які перетинають адмінмежу".

Частина масок буде передана у ЦНАП, більша частина передана прикордонникам. Після відвантаження масок у Каланчаку, частину вантажу відправлять на КПВВ Чонгар, - говорить перший заступник голови ОДА Дмитро Бутрій: "Ця акція у рамках антикризових заходів між Херсонською ОДА та ГО «Захист» , було підписано меморандум, ми вже з весни цього року працюємо. Два тижні тому відновили цю програму".

Сьогодні на адмінмежі людям вимірюють температуру та визначити напевно, є хворі чи ні – складно, - говорить начальник пресслужби Херсонського прикордонного загону Іван Шевцов: "Для державної прикордонної служби, для військовослужбовців, для прикордонників, які несуть службу тут на адмінмежі ця волонтерська допомога дуже важлива, тому що ми будемо роздавати ці маски громадянам, які будуть перетинати адмінмежу. Ми не знаємо, чи мають вони захворювання чи ні, і ми таким чином убезпечимо як себе, так і інших, які також перетинають адмінмежу".


Програму реалізує Фонд громади міста Херсона "Захист" спільно з облдержадміністрацією за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID. У рамка співпраці з USAID у десять опорних лікарень Херсонщини також мають передати 12 000 захисних костюмів, - розповіли координатори проєкту.

За матеріалами Суспільне. Херсон
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон