У ХДУ майбутні програмісти, фізики та математики змагалися у танцях і співах

програмісти, танці, змагання
На факультеті комп’ютерних наук, фізики та математики Херсонського державного університету відбувся фестиваль мистецтв «Дебют». Творчий захід проходив у рамках щорічного фестивалю мистецтв.

На головній сцені вишу студенти I курсу факультету комп’ютерних наук, фізики та математики вперше демонстрували свої творчі здібності. Фестиваль дав чудову нагоду показати свої таланти, проявити креатив та дати волю фантазії. Адже мета «Дебюту» – виявлення творчих здібностей і талантів у студентів, відбір самостійних естрадних номерів для подальших виступів на фестивалях мистецтв ХДУ.

Зазначимо, що у цьогорічному Фестивалі мистецтв взяли участь п'ять груп факультету. Під час виступів першокурсники продемонструвати свої найрізноманітніші таланти – хореографію, вокал, інсценування гумористичних замальовок зі студентського життя тощо. Журі, яке в першу чергу брало до уваги оформлення номера, оригінальність, новизну і масовість відмітило, що усі номери були креативними й цікавими.

Підсумовуючи фестиваль, можна з впевненістю зазначити: молодь, яка здобуває вищу освіту у сфері природничо-математичних дисциплін, доволі розкуто й впевнено почувається й на сцені. І серед майбутніх програмістів, математиків та фізиків виявилося чимало творчо обдарованих особистостей – акторів, співаків й хореографів.

А підтримували та підбадьорювали виступаючих оплески глядацької аудиторії.


Прес-центр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів