У Херсонському держуніверситеті орієнтуються на потреби студентів

ХДУ, студмістечко, оновлення
У Херсонському державному університеті триває процес осучаснення та модернізації Студентського містечка. Так, нещодавно у гуртожитку №3 з’явилася нова relax-зона для студентів.

Не секрет, що у роки навчання в університеті саме гуртожиток стає другою домівкою для більшості студентів. Тож комфортні та безпечні умови і атмосфера затишку у студентському містечку – одні з ключових елементів, про які піклується адміністрація Херсонського державного університету.

За останні роки там відбулися значні зміни – встановлені велопарковки, баки для сортування сміття, модернізовані кухні та відкрито душові кімнати на кожному з поверхів гуртожитку №2, оснащено пральні приміщення, встановлено систему освітлення та відеоспостереження, відкрито Медичний центр на базі гуртожитку №3 та спортивної зали із сучасним інвентарем у гуртожитку №2 та багато іншої роботи з благоустрою.

На 80% замінено газові плити в гуртожитку №2, а також на кожній кухні зв’явилися комбіновані плити з електричними духовими шафами. З останнього – встановлення системи контролю входу до гуртожитків.

Нещодавно для мешканців гуртожитку №3 у холі 7 поверху відкрили relax-зону з м’якими пуфами, плазмовим телевізором та Wi-Fi. Це конфортне місце, де молодь може спілкуватися, переглядати з друзями фільми і, звісно, просто відпочивати увечері після занять.

За словами директорки Студентського містечка ХДУ Дар’ї Малишевої, на цьому процес благоустрою гуртожитків не завершується. Адже попереду ще чимало планів – відкриття спортивної зони у холі гуртожитку №3, ремонти у кімнатах самопідготовки та кухнях. «Ми намагаємося докладати максимум зусиль, аби студентам, які проживають у студмістечку, було комфортно», – наголошує Дар’я Малишева.

Прес-центр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів