У Херсонської обласної бібліотеки побільшало меценатів

бібліотека, меценати, директор

Херсонську обласну універсальну наукову бібліотеку імені Олеся Гончара завжди підтримують прогресивні та авторитетні громадяни – меценати, партнери, спонсори. Не в останню чергу за участі вірних друзів-меценатів, які надають допомогу багато років поспіль, Гончарівка має змогу похвалитися своїм сучасним розвитком. Вони справді опікуються бібліотекою та їм не байдуже її життя. І таких друзів у книжкового закладу стає все більше.

Новим меценатом обласної бібліотеки стала Наталя Борисівна Шейко, для якої 10 грудня директор Гончарівки Надія Іванівна Коротун провела оглядову екскурсію книгозбірнею. Без перебільшення можна сказати: бібліотека справила приємне враження: сучасне обладнання, зали для проведення заходів, книжкові новинки та раритети, спеціалізовані відділи для користувачів з особливими потребами, центри, які задовольняють інтереси різних категорій херсонців, просторі приміщення, що використовуються для організації регіональних і всеукраїнських масштабних подій. Чи не кожен підрозділ має технічну новинку, яка і вирізняє Гончарівку серед багатьох інших бібліотек.

Наталя Шейко високо оцінила нашу книгозбірню як сучасний заклад, який відповідає потребам мешканців міста і області. Бібліотека сьогодні залишається місцем можливостей, нових рішень та центром запровадження сучасних методів і форм роботи.

За матеріалами ХОУНБ ім. Гончара

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів