У Херсоні центром екомоніторингу стала книгозбірня

екомоніторинг, книгозбірня, станція
На базі обласної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара встановили нову станцію, яка в автоматичному режимі вимірює вологість, температуру повітря. А також наявність та концентрацію в атмосфері дрібних часточок за міжнародним індексом якості повітря AQI, що його впровадила Агенція з захисту довкілля США, пише Голос України.

Такий моніторинг дуже актуальний для обласного центру, в околицях якого діє велике сміттєзвалище, працює низка підприємств з виробництва будматеріалів, асфальтової суміші, великі птахофабрики. Тож часом вітер приносить звідти "подаруночки", які наповнюють повітря пилом. Херсонці мають право знати про загрози, які з'являються в їхньому "середовищі існування".

Але тільки однієї станції екомоніторингу для цього замало, кажуть експерти. Потрібно щонайменше кілька їх у різних точках міста для створення максимально об'єктивної картини.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів