Фракція "Нашого краю" в облраді відстоюватиме інтереси громади Херсонщини

фракція, облрада, Наш край
Сьогодні, 4 грудня на першій установчій сесії Херсонської обласної ради 8 скликання депутати фракції «НАШОГО КРАЮ» отримали посвідчення та готові до плідної роботи.

У депутатських лавах "НАШОГО КРАЮ" представники, медичної сфери, управлінці, аграрії. Майже всі вони мають досвід депутатської діяльності в місцевих радах Херсонщини різних рівнів та навіть у Верховній Раді України.

Політичну партію "НАШ КРАЙ" в Херсонській обласній раді представляють: Віталій Булюк, Микола Дмитрук, Сергій Рибалко, Світлана Межерицька, Олександр Синенко, Ірина Сокур, Вадим Чабан.

"Ми повинні дати результат нашим громадам і людям якнайшвидше, тому маємо працювати!", - наголосив у своєму виступі перед депутатами Херсонської облради голова фракції "НАШ КРАЙ" Віталій Булюк.

Також Віталій Булюк поділився пріоритетними напрямками роботи депутатів від фракції "Нашого краю" в облраді:

- Особливу увагу в цій каденції будемо приділяти питанням медицини. Якими б гарячими не були дискусії з різних питань, найперше - це життя і здоров'я людей, що з огляду на пандемію коронавірусу, в якій область живе майже рік, набуває особливих обрисів.

До того ж членами нашої фракції є 2 медики, які займають ключові посади в області - головлікар Херсонського обласного онкодиспансеру Ірина Сокур та начальник управління охорони здоров'я м.Херсон Світлана Межерицька, які розуміють проблему повною мірою. Тому першим питанням, за яке ми беззаперечно голосуємо всією фракцією, є забезпечення медичних закладів киснем, а далі потрібно приймати бюджет області на наступний рік.

У 2021 році на перший план вийдуть питання сільського господарства, складова якого в економіці області є значною, що робить його локомотивом області. В тому числі, потребує наведення ладу Земельний кадастр, активності - запровадження інвестиційних проектів з переробки та відновлення зрошення" - поділився найближчими планами роботи Віталій БУЛЮК.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон