Херсонський держуніверситет активно реалізовує міжнародний проєкт

ХДУ, проєкт, діджіталізація
На початку 2020 року ректор ХДУ Олександр Співаковський виграв грант від Флоридського університету (США) «Діджиталізація третього покоління (3-G діджиталізація/3-G Digitalization)». Проєкт успішно впроваджений у Херсонському державному університеті. А нещодавно прийшов другий транш, передбачений на продовження проєкту.

Мета проєкту — сприяти оволодінню навичками користування інформаційно-комп’ютерними технологіями людьми поважного віку для розширення їхніх можливостей у застосуванні сучасних технологій у повсякденному житті. А це, у свою чергу, дозволить гармонійно розвиватися та активно інтегруватися у життя суспільства. А, головне, переконатися, що з виходом на пенсію життя тільки-но починається.

Одним із запланованих заходів щодо впровадження проєкту було підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у галузі освіти дорослих. Так, на початку літа 20 представників Херсонського державного університету пройшли навчання та отримали відповідні сертифікати.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський розповідає про нові результати реалізації проєкту: «Оскільки наш університет успішно впровадив першу частину реалізації проєкту «Діджиталізація третього покоління (3-G діджиталізація)», я отримав решту грантових коштів (20%)! Перерахував на рахунок Херсонського державного університету 17 956 гривень. Частина коштів з 22 306 гривень, отриманих другим траншем, залишилася для сплати податків та військового збору — 4350 грн. (19,5%)». В цілому за час реалізації проєкту до освітнього закладу надійшло 85 576 гривень.

Зазначимо, що програмою передбачено два цикли тренінгів. Перший цикл з оволодіння навичками ІКТ для людей поважного віку розпочався у вересні та тривав чотири тижні. Ефективність та успішність занять відзначають учасники, які завершили перший цикл. Так, Людмила Бурова, одна з учасниць проєкту зазначає, що матеріал викладають доступно та зрозуміло для сприйняття. А головне, що викладачі вправно знаходять індивідуальний підхід до кожного. Тож пані Людмила має намір продовжити навчання вже за іншими освітніми програмами.

Другий цикл семінарів з оволодіння навичками ІКТ для людей поважного віку відбудеться у березні наступного року.

Прес-центр ХДУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон