Херсонський державний університет відкритий для наукового діалогу

ХДУ, трибуна, ректор
Херсонський державний університет перетворюється на відкриту трибуну для науковців з усієї України та зарубіжжя, пише Голос України.

Реалізуючи освітньо-науковий проект з лінгвістики, тут запросили прочитати лекції онлайн на платформі Zoom цілу плеяду світил - авторитетних та прогресивних філологів з Київського, Харківського, Волинського, Львівського та інших національних і національних лінгвістичних університетів.

Ректор ХДУ, професор Олександр Співаковський наголошує: "Принцип відкритого університету, якого ми дотримуємося, якраз і передбачає надання студентам можливості черпати знання з різних джерел, порівнювати викладацькі підходи й методики, мати доступ до кращих фахівців з різних галузей. Це ї є підхід до формування "людського капіталу", підвищення якості освіти".

Утім, лекції у ХДУ читають не тільки українські науковці - до карантину частими гостями тут були їхні колеги з Польщі, Німеччини, Франції, Туреччини. Тепер таке спілкування через карантин здійснюють у віртуальному режимі, але воно не уривається.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів