Українські топ-моделі провели зйомки на Рожевому озері на Херсонщині (фото)

Українські топ-моделі провели зйомки на Рожевому озері на Херсонщині (фото)
Телевізійний проект Нового каналу “Супер Топ-модель по-українськи” завітав на Арабатську Стрілку (Геніческий район Херсонської області), обравши місцем для одного з найкреативніших дефіле Рожеве озеро в селищі Приозерне. За умовами після класичного дефіле на воді моделі мали завмерти у цікавій позі на одній нозі, імітуючи фламінго, передає Щасливцевська сільська рада.

Зірковий експерт Соня Плакидюк під час знімального процесу наголошувала на тому, що "природні локації завжди непередбачувані але надзвичайність Рожевого озера не залишила нікого байдужими, навіть під дощем". Нагадаємо, Рожеве озеро на Арабатці також називають Лемурійським або Генічеським.

Впродовж всього дня зоймок разом зі знімальною групою перебували представники органів самоврядування, які координували телевізійників на місцевості та випробували на собі будні модельного життя. А місцеві комунальники організували технічну підтримку знімального майданчику.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів