За розбійний напад на оселю пенсіонера мешканець Херсонщини отримав 8 років позбавлення волі

пенсіонер, розбій, напад
Злочин стався в одному з сіл Білозерського району. 80-річний пенсіонер почув, що у його дворі хтось копошиться. Чоловік вийшов на подвір’я і побачив, як невідомий злодій намагається зняти запчастини з його мотоциклу. Пенсіонер почав кричати на зловмисника, через що останній вдарив дідуся по обличчю, дістав з кишені ніж та почав погрожувати розправою, вимагаючи від старенького гроші. Переляканий пенсіонер віддав зловмиснику 800 гривень, після чого нападник втік. Поліцейські затримали розбійника. Наразі суд відправив його за грати.

Поліцейські провели комплекс оперативно-розшукових заходів і встановили особу підозрюваного. Ним виявився 27-річний односельчанин дідуся, який був неодноразово судимий за аналогічні злочини. Чоловіка знайшли за місцем проживання. Під час санкціонованого обшуку у зловмисника вилучили ніж, яким він погрожував потерпілому. Затриманий пояснив правоохоронцям, що гроші пенсіонера він витратив на власні потреби.

Суд визнав чоловіка винним у інкримінованому йому злочині за ч.3 ст.187 Кримінального кодексу України «Розбій» та призначив покарання у вигляді 8 років позбавлення волі із конфіскацією майна.


© 2008 - 2025 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон