У Херсонському держуніверситеті стартували відкриті лекції з англійської мови

ХДУ, курси, англійська мова, Співаковський
30 листопада, на базі Херсонського державного університету розпочалися онлайн-заняття з англійської мови. Захід відбувається у рамках Першого Всеукраїнського дигітального освітньо-наукового проєкту «Лінгвістичні дослідження сучасного науковця. Виклики, Дискусії, Перспективи». Заняття будуть проходити на платформі Zoom з 30 листопада по 3 грудня включно.

Впродовж тижня пройде цикл лекцій, що охоплюють найсучасніші дослідження у царині стилістики англійської мови, інтерпретації художнього тексту, актуальних досліджень кінотексту, теорії та практики перекладу, технічних засобів перекладу та редагування текстів. Доповідачами є відомі українські лінгвісти з найпотужніших вишів України – Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Київського національного лінгвістичного університету, Волинського національного університету імені Лесі Українки, Львівського національного університету імені Івана Франка, Херсонського національного технічного університету.

На відкритті вітальним словом організаторів та учасників привітав ректор Херсонського державного університету, професор Олександр Співаковський: «Ми корпорація по обслуговуванню освітніх інтересів студентів. Наші здобувачі освіти повинні мати можливість отримувати додаткові знання від професіоналів. Тому подібні заходи необхідні для особистого розвитку кожного. З іншого боку, ми повинні надавати можливість фахівцям помітити наших студентів».

До привітань також долучилися перший проректор Херсонського державного університету Сергій Омельчук, деканеса факультету української й іноземної філології та журналістики Ірина Гоштанар та завідувачка кафедри української філології та журналістики Світлана Климович.

«Херсонський державний університет радо вітає усіх лекторів. Ми сподіваємося, що і для здобувачів вищої освіти, і для науково-педагогічного потенціалу нашого університету навчання буде цілком системним, продуктивним та змістовним», – зазначив перший проректор ХДУ Сергій Омельчук.

Організатором каскаду лекцій виступила доцентка кафедри англійської філології та прикладної лінгвістики факультету української й іноземної філології та журналістики Алла Цапів: «Дуже хочеться донести до наших аспірантів та студентів любов до науки та дослідницької роботи. Доповідачами лекцій є досвідчені науковці, з якими факультет підтримує дружні зв’язки та співпрацює на рівні конференцій, олімпіад, творчих конкурсів, міжнародних заходів. Ми вдячні колегам за підтримку проєкту та участь, за те, що діляться своїм досвідом та знаннями. Для науковця дуже важливо розвиватись, вдосконалюватись, вміти презентувати свої здобутки, бути активним та творчим».

Долучитися до відкритих лекцій можуть усі бажаючі: https://us02web.zoom.us/j/89991933653?pwd=cXYzZmZ6bWlPK0NVRTNoWjk1bUdCdz09 Ідентифікатор конференції: 899 9193 3653. Пароль: 574226

Прес-центр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів