Херсонців закликають не руйнувати, а створювати

манекени, Рожков, вандали
Хіба з таким підходом знизиться кількість аварій і смертей на дорогах Херсона? Лише у минулу суботу Громадська платформа Юрія Рожкова "Добро переможе" встановила відреставрованих манекенів. Та, на жаль, у когось руки чешуться, а голова не думає...

- Шановні гості і жителі нашого міста! Розставляючи по Херсону, у небезпечних для пішоходів місцях бетонні скульптури школярів, ми турбуємось про Ваше життя і здоров'я! Щоб усі діти повертались додому зі школи, магазину чи прогулянки. Щоб не прийшло непоправне лихо у сім'ю, бо потім про профілактику буде дбати запізно. Не дай Бог!

Херсонці, не руйнуйте самі та не дозволяйте розбивати іншим. Цей манекен на вул. 49 Гвардійської дивізії (і всі інші по Херсону), виготовлені з бетону, не з пластику, як в деяких містах. Тож, вони цілком безпечні в плані екології, але виготовляти і замінювати їх досить складно. Та, попри це, Юрій Рожков дбає, передусім, про безпеку пішоходів. Бо найцінніше за все - життя.

Будь ласка, давайте разом створювати, а не ламати, бо НАМ ТУТ ЖИТИ, - закликають активісти Громадська платформа Юрія Рожкова "Добро переможе".
© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон