Останнє розпорядження вже колишнього мера Херсона

Останнє розпорядження вже колишнього мера Херсона
Як відомо, сьогодні, 27 листопада відбулась урочиста сесія Херсонської міської ради, на якій новообраний міський голова Херсона Ігор Колихаєв прийняв присягу, а новообрані депутати Херсонської міської ради отримали посвідчення.

Отже – у Херсоні новий мер. Але цікаво, яким же було останнє розпорядження попереднього міського голови, який обіймав цю посаду з листопада 2015 року?

Останнім розпорядженням Володимира Миколаєнка на посаді міського голови Херсона став документ №311 від 26 листопада 2020 року. І називається «Про надання адресної грошової допомоги спортсменам з інвалідністю».

За рахунок коштів, передбачених на соціальний захист населення, спортсмени отримають по 500 гривень кожен. У додатку до розпорядження значиться 71 прізвище. Допомогу спортсмени отримають за свої «визначні досягнення».

Яким буде перше розпорядження нового міського голови Ігоря Колихаєва поки невідомо. Але під час передвиборчих перегонів, ще у статусі кандидата, одним зі своїх перших кроків він називав повний аудит міського господарства Херсона....

Олена ПІМЕНОВА
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів