Херсонський державний університет серед кращих

Херсонський державний університет серед кращих
Херсонський державний університет заслужено вважається кращим в регіоні та входить у сотню вишів України за рейтингом Scopus (82 позиція).

Кількість публікацій наших науково-педагогічних працівників у наукометричних базах даних безпосередньо впливає на статус та рейтинги закладу в світі. Кращі вчені та наукові видання індексуються й розповсюджуються завдяки базам даних, потрапити до деяких нелегко та престижно.

На офіційному профілі ХДУ у реєстрі баз даних Scopus зазначено 194 автори та 319 публікацій, а щодо Web of Science – 174 автори та 323 публікації.

Scopus та Web of Science вважається найбільшими та найавторитетнішими базами даних, що налічують близько 80 мільйонів реферативних записів. Співробітники Наукової бібліотеки Херсонського державного університету регулярно здійснюють моніторинг публікаційної активності наших викладачів.

Директорка бібліотеки Нателла Арустамова розповіла: «Наші спеціалісти надають консультації усім бажаючим публікуватися. Ми складаємо для них реєстр видань, що є авторитетними, допомагаємо працювати із базами даних. Все інше залежить від авторів. Успіх – це якісна робота, яку оцінили та перевірили на унікальність».

За словами Нателли Артемівни, на жаль, університет не має власного видання, що пройшло індексацію до платформ Scopus та Web of Science, але ми працюємо у цьому напрямку.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів