Вже рік басейн Херсонського держуніверситету працює для нашого міста

Вже рік басейн Херсонського держуніверситету працює для нашого міста
Басейн Херсонського державного університету в експлуатації вже рівно рік! Наскільки плідним був цей період?, - підбиває перші підсумки масштабного проекту його ініціатор, ректор ХДУ Олександр Співаковський:

- Починаючи з листопада 2019 року басейн обслуговує студентів, викладачів, співробітників нашого рідного університету та жителів міста, включаючи людей з особливими потребами, вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Басейн повністю самоокуповується без залучення контрактних коштів!

За цей час було продано понад 1000 абонементів та проведено багато змагань місцевого рівня. Більше 1000 дітей випустила Школа спортивного плавання ХДУ під керівництвом декана факультету фізичного виховання та спорту Івана Глухова.

З моменту відкриття басейну Херсонський державний університет, як і обіцяв, виділив безкоштовні години для факультетів та співробітників.

Звісно ж, навколо цього інфраструктурного об’єкту було створено безліч фейків, але наша відкритість є найефективнішим засобом їх розвінчування. Тому було проведено безліч публічних експертиз. Одна з найяскравіших - заплив для представників національних та регіональних медіа. Медійники мали змогу не просто побачити, а відчути, який басейн ХДУ у застосуванні!

Тож наш басейн продовжує працювати для університету та жителів міста!, - з гордістю констатує факти Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів