На Херсонщині учні заробили самі на освітній центр

На Херсонщині учні заробили самі на освітній центр
У професійно-технічних училищах Херсонщини звично нарікають на нестачу бюджетного фінансування, яке не дозволяє осучаснити освітній процес.

Як пише Голос України, але альтернативний вибір є завжди, і його зробили у ПТУ-14 міста Нової Каховки. Минулого літа його учні, котрі опановують фахи кондитера й кухаря, проходили виробничу практику на базі приморських оздоровниць Скадовського району.

Не тільки для себе, а й для училища вони заробили чотириста тисяч гривень. А ці кошти колектив ПТУ-14 інвестував у створення власного кулінарного центру, обладнанню якого можуть позаздрити і кращі ресторани.

Хлопці та дівчата не тільки засвоюватимуть тут ази професійної майстерності. Вже з наступного року тут і виготовлятимуть кулінарні шедеври на продаж, і організовуватимуть різноманітні майстер-класи та інші профільні акції для всіх бажаючих. Відтак, новий центр буде приносити й прибуток, що його також можна вкласти у подальший розвиток навчально-технічної бази закладу.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів