У Херсонському державному університеті обрали голову Вченої ради

У Херсонському державному університеті обрали голову Вченої ради
Вчора, 19 листопада у Херсонському державному університеті відбулося урочисте позачергове засідання Вченої ради. На порядок денний винесли питання про обрання голови Вченої ради, конкурсні питання та нагородження викладачів й співробітників освітнього закладу з нагоди 103-ї річниці.

Херсонський державний університет – велика дружня родина, яка протягом 103 років об’єднує свої зусилля задля розвитку та процвітання вишу.

«Нам не соромно за ці 103 роки. У кожного своя траєкторія та історія успіху, але всіх нас об’єднує любов до рідної альма-матер. Наша основна мета – створювати людський капітал, який має залишатися і розбудовувати свій регіон. За ці роки колектив університету підготував понад 50 тисяч вчителів та заклав фундамент інтелекту. Це історія, без якої ми не можемо уявити своє життя. І від того, як ми її збережемо, залежатиме наше майбутнє», – наголосив ректор ХДУ Олександр Співаковський.

Олександр Володимирович висловив вдячність усім за плідну роботу в ім’я розвитку Херсонського державного університету і нагородив професорсько-викладацький склад та членів трудового колективу визначними нагородами.

Після урочистостей члени Вченої ради обрали нового голову.


Переважною більшістю голосів ним став доктор філологічних наук, професор кафедри української філології та журналістики факультету української й іноземної філології та журналістики ХДУ Володимир Павлович Олексенко.

Володимир Олексенко – випускник нашого університету, який 38 років працює у колективі. У 1990 році захистив кандидатську дисертацію, у 1992 році отримав звання доцента кафедри української мови ХДПІ. З 1992 року по 2020 рік – працював на посаді декана факультету української філології, згодом української філології та журналістики; з 2005 року по 2013 рік – завідувач кафедри журналістики ХДУ. У 2002 році в Інституті української мови НАН України захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора філологічних наук, у 2004 році отримав звання професора. За період роботи в університеті систематично удосконалює свою науково-методичну, теоретичну підготовку, розробляє та проводить на високому науково-педагогічному рівні лекції, інші види навчальних занять.

У своїй промові Володимир Олексенко подякував за підтримку та зазначив, що планує продовжити працювати задля розвитку рідної альма-матер.

Також Вчена рада підтримала присвоєння вченого звання професора по кафедрі фізики та методики її навчання Ірині Коробовій та присвоєння вченого звання доцента по кафедрі географії та екології Аршавіру Саркісову.

По закінченню відбувся святковий концерт, організований факультетом культури і мистецтв.

Прес-центр ХДУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів